Роликові ковзани

Прокотимося з вітерцем! «Агусик» пропонує купити роликові ковзани для дітей і дорослих з доставкою в Києві і по всій Україні. В асортименті — роликові ковзани для професійного спорту і фітнесу, розсувні роликові ковзани зі змінними льодовими лезами, дитячі ролики квади для початківців та фріскейт ролики для просунутих ролерів. Обирайте, доставим...

Прокотимося з вітерцем! «Агусик» пропонує купити роликові ковзани для дітей і дорослих з доставкою в Києві і по всій Україні. В асортименті — роликові ковзани для професійного спорту і фітнесу, розсувні роликові ковзани зі змінними льодовими лезами, дитячі ролики квади для початківців та фріскейт ролики для просунутих ролерів. Обирайте, доставимо швидко!

Асортимент роликових ковзанів

В наявності моделі для малюків та дорослих — кататися на чотириколісних роликових ковзанах квадах можна навіть 4-річкам, а надійні ролики для фрістайлу підійдуть ролерам у віці до 100 років. Жартуємо, звичайно — при бажанні і можливості кататися можна і в 100+ років, головне — обрати якісні ролики та надійний захист в «Агусику». Можемо запропонувати:

  • Бігові ролики. Вибір професійних спортсменів. Ці моделі розраховані на досягнення максимально високих швидкостей, мають міцну раму та великі чіпкі колеса.
  • Роликові ковзани фріскейт. Призначені для вільного і / або динамічного катання в місті, є моделі для любителів (не розраховані на трюки, підходять для вільної їзди в місті) і професіоналів (розраховані на стрибки, трюки, подолання перешкод).
  • Фітнес ролики. Розраховані на катання по спеціальним гладким доріжках, рівному асфальту. Підійдуть для починаючих ролерів та тих, хто віддає перевагу спокійному катанню.
  • Розсувні роликові ковзани. У таких моделях можна регулювати розмір по мірі зростання стопи дитини, тобто одна пара роликів прослужить кілька сезонів. Також існують моделі, в яких роликове шасі можна міняти на льодове лезо і кататися взимку та влітку.
  • Ролики квади. Це найкраща модель для початківців, саме квади варто купувати дошкільнятам, які тільки вчаться кататися на роликових ковзанах. У таких моделей колеса розташовані не в одну лінію, а прямокутником, це додає стійкості.

Окрему увагу рекомендуємо приділити екіпіровці: надійний захист важливий для безпечного катання. В «Агусику» можна купити окремі захисні елементи або Less

Ще