Засоби для прибирання будинку

Якісні засоби для прибирання будинку допоможуть досягти бажаної чистоти і скоротити витрати часу на прибирання. Погодьтеся, набагато краще, коли складні плями на плиті або кахельній плитці відмиваються за пару секунд, а не за півгодини інтенсивного тертя. Хочете так само? Тоді обирайте якісні засоби для прибирання будинку в «Агусіке» — тут є абс...

Якісні засоби для прибирання будинку допоможуть досягти бажаної чистоти і скоротити витрати часу на прибирання. Погодьтеся, набагато краще, коли складні плями на плиті або кахельній плитці відмиваються за пару секунд, а не за півгодини інтенсивного тертя. Хочете так само? Тоді обирайте якісні засоби для прибирання будинку в «Агусіке» — тут є абсолютно все, що потрібно для підтримання чистоти!

Якщо потрібна допомога у виборі миючих гелів та порошків для чищення — телефонуйте, консультанти «Агусіка» допоможуть порадою. Також тут можна купити супутні товари — кухонні губки, пакети для сміття та інші корисні дрібниці.

Ефективні та безпечні засоби для прибирання будинку

В асортименті «Агусіка» — тільки сертифіковані засоби для прибирання будинку, які дозволені для використання в домашніх умовах. Зверніть увагу на екологічні та органічні засоби для прибирання — у них щадний склад, вони підходять для очищення поверхонь в будинку, де живуть чутливі, схильні до алергічних реакцій люди. В «Агусіке» можна купити:

  • дезінфікуючі засоби для сантехніки;
  • порошки для чищення, гелі для кухні;
  • засоби для догляду за побутовою технікою;
  • рідини для миття скла та дзеркал;
  • засоби для миття підлоги (паркету, ламінату);
  • поліролі для меблів;
  • кошти для видалення запахів;
  • засоби для прибирання, що містять хлор;
  • еко засоби для прибирання;
  • універсальні очисники.

Миючі та чистячі засоби для клінінгу допоможуть позбутися від накипу, іржі, жирових забруднень. Для додаткового антибактеріального ефекту використовуйте дезінфікуючі гелі — наприклад, засоби для прибирання з хлором. Якщо в будинку дитина або алергік, рекомендуємо придивитися до еко засобів — наприклад, органічного миючого Sodasan та дезінфікуючого засобу Sonett.

Всі засоби для прибирання будинку з доставкою

В «Агусіке» можна купити з доставкою засоби для прибирання в будь-якому обсязі — привеземо як 1 флакон спрею для вікон, так і повний комплект засобів для чищення на півроку. Доставка замовлень в Києві — щодня, по Україні товари відправляємо зручною для клієнта поштою і відвантажуємо кожен день.

Хочете дізнатися більше про характеристики та склад засобів? Клікайте на будь-який продукт, читайте опис та обирайте. А ще можна зателефонувати консультантам «Агусіка» і задати питання про товар!

Less
Ще