Товари тижня
Бестселери
Наш ціноспад!

Інтернет-магазин підгузників і дитячого харчування

Доставка підгузників і дитячого харчування по Україні

Шановні мами і тата!

Раді вітати Вас на сайті дитячого інтернет-магазину «Агусік».

Інтернет-магазин для дітей «Агусік» представляє Вашій увазі широкий вибір товарів. У нас Ви можете:
- купити дитяче харчування;
- купити
підгузники Pampers  Active Baby, Pampers Premium Care, Huggies, L ibero, Happy, Helen Harper, купити японські підгузники Moony , Merries;
- багаторазові підгузники;
-
дитячу воду;
- товари для новонароджених
;
- дитячу косметику;
- іграшки для дітей до року;
-
розвиваючі іграшки;
- дитячі ліжечка, коляски;
- дитячий транспорт;
- все для мам;
- і багато іншого.

У нашому магазині Ви можете купити все для новонароджених   за вигідними цінами. Вся продукція, яку пропонує наш магазин сертифікована, тобто має всі необхідні сертифікати якості.
Скориставшись послугами нашого магазину Ви можете зробити всі необхідні покупки не виходячи з дому і отримати доставку прямо в квартиру.
У розділі «підгузники» Ви можете ознайомитися, вибрати і купити памперси для новонароджених таких марок як: Pampers, Huggies, Libero, Bella Happy, Helen Harper, а також Ви можете купити японські підгузники Merries , Moony , більш того ми постійно розширюємо наш асортимент.
Харчування дітей до рокувимагає особливої уваги і вибору продуктів найкращої якості. У нас Ви можете придбати якісні продукти, які відповідають нормам і вимогам, що надаються до дитячого харчування.
У розділі «дитяче харчування» представлені суміші для дітей , овочеві, фруктові, рибні та м'ясні пюре, каші молочні та безмолочні, соки, чаї, дитяче печиво, цукор, сирки, йогурти і пудинги.
Нижче представлений короткий огляд основних виробників дитячого харчування.
Humana (хумана) дитяче харчування - німецький виробник спеціального харчування для дітей. Становить великий вибір замінників грудного молока, спеціальні суміші, гіпоалергенні і лікувальні суміші, молочні та безмолочні каші, пудинги і йогурти . Дитяче харчування Humana (Хумана)визнано одним з кращих у всьому світі. 
Хумана вирізняється найбільшим асортиментом лікувальних сумішей. В інтернет-магазині "Агусік" ви можете купити гіпоалергенна суміш Humana HA (Хумана ГА) за доступною ціна, а також ряд інших лікувальних сумішей хумана: Humana HN mit MST, Humana SL , Humana HN, Humana Bifidus, Humana Anticolic і інші. Hipp (Хіпп) дитяче харчування - австрійський виробник дитячих сумішей, каш, пюре, а також косметики. Перевагою даної торгової марки є той факт, що вся її продукція виготовлена з екологічно чистих овочів, фруктів, злаків, трав, молока і м'яса. Дитяче харчування Hipp є органічним збалансованим харчуванням для малюків від народження і до трьох років. 

Nutrilon (нутрилон) - дитяче харчування Нутрилон проводиться в Голландії і займає лідируючу позицію на ринку замінників грудного молока. Даная компанія виробляє дитяче харчування для дітей з народження і до 3-х років: сухі дитячі суміші, спеціальні суміші, дитячі каші, дитяча вода. Дитяче харчування Нутрилон сертифіковане і відповідає найвищим європейським і світовим вимогам.
Дитячі суміші Нутрилон виділяються найбільшим різноманітністю продуктів. Серед усього асортименту сумішей Нутрилон потрібно виділити: Нутрилон Пепти , Нутрилон ГА , Нутрилон Амино, Нутрилон Комфорт , Нутрилон безлактозний, Нутрилон кисломолочний.
Щоб купити дитяче харчування Нутрилон, Достатньо оформити замовлення на сайті або зробити замовлення по телефону.
Nan , Nestogen (нан, Нестожен).  Більше 140 років компанія Nestle випускає якісне дитяче харчування для дітей з народження і до 3-х років. Компанія виробляє дитяче харчування під відомими торговими марками: дитячі суміші NAN, дитячі суміші NESTOGEN, дитячі каші Nestle, пюре Gerber . В інтернет магазині "Агусік" ви також можете купити дитяче харчування Nan , а також Nan кисломолочний, Nan Гипоалергенний, Nan комфорт і т.д. В інтернет-магазині «Агусік» мами можуть придбати не тільки харчування для своїх малюків, а й подбати про себе і своє здоров'я. Компанія «Нестле» розробила для вагітних і годуючих грудьми жінок спеціальне додаткове
харчування «Мама і я» .
Суха молочна суміш «Мама і я» включає в себе біфідо-і лактобактерії, омега-3 жирні кислоти, фолієву кислоту, вітаміни і мінеральні речовини. Ненні-дитяча молочна суміш Ненніпроводитися в Новій Зеландії. Молочна суміш Ненні -це гіпоалергенна молочна суміш на основі козячого молока, призначена для дітей з народження. Призначається малюкам з непереносимістю коров'ячого білка і сої. Знижує ризик виникнення алергічних реакцій. При алергії на білок коров'ячого молока педіатри рекомендують молочні суміші на основі козячого молока. Серед них слід відзначити детмкую молочну суміш Kabrita (Кабріта) Gold

. Kabrita Gold - адаптована дитяча молочна суміш на лснове козячого молока містить всі необхідні вітаміни і мікроелементи для повноцінного росту і розвитку малюка. Молочна суміш Кабріта максимально наближена до грудного молока.
Також в інтернет магазині "Агусік" ви можете купити дитяче харчування Фрисо . Friso (Фрисо) - голландський виробник дитячих молочних сумішей і каш. Представляє широкий вибір сумішей для здорових дітей і дітей з різними захворюваннями. Дитяче харчування Фрисо Голд  рекомендовано багатьма педіатрами України, оскільки містить весь комплекс необхідних вітамінів, мінералів для здорового і повноцінного росту малюка. Широкий асортимент продукції Фрисо дозволяє удовлітворіть потреби і потреби кожного малюка, серед усього розмаїття продуктів Фрисо потрібно виділити: дитяча суміш Фрісовом (Frisovom) - використовується при кольках і запорах, Фрисопеп (Frosopep) - дитяча суміш для дітей з непереносимістю білка коров'ячого молока, Фрісопре ( Frisopre) - для недоношених і маловагих малюків, дитяча суміш Фрисо ГА (Friso GA) - гіпоалергенна дитяча суміш і ряд дгугіх продуктів Фрисо.
Semper (Семпер) - швейцарський виробник однією з найбільш шанованих марок дитячого харчування. Представляє широкий вибір харчування для дітей: замінники грудного молока, дитячіпюре Semper , соки, чаї. Дитяче харчування Semper має гарантірованнийсостав і харчову цінність, збагачене вітамінами, мікроелементами, поліненасиченими жирними кислотами та іншими функціональними речовинами.
Малютка - проводиться відомою по всьому світу голландською компанією «Nutricia». Дитяча молочна суміш Малютка є збалансованим дитячим харчуванням для малюків від народження і до трьох років, для змішаного або штучного вигодовування. Дитяче харчування Малютка містить весь комплекс необхідних вітамінів, мінералів для здорового і повноцінного росту малюка.
малюк -молочні суміші «Малютка premium», «Малютка» «Малюк» проводиться Хорольським молочно-консервний комбінат, який є єдиним виробником дитячого і спеціального харчування в Україні. Молочна суміш «Малютка premium» містить всі необхідні біологічно-цінні компоненти, які входять до складу грудного молока і сприяють здоровому росту малюка. Дитяче харчування «Малюк»  містить борошно зернових, тому ідеально підходять тим малюкам, що не наїдаються грудним молоком або звичайними сумішами, погано сплять, часто прокидаються вночі. Дитяче харчування «Малютка» максимально наближене до грудного молока, відповідає українським і європейським стандартам дитячого харчування. «Малютка»виробляється з екологічно чистого вітчизняної сировини, містить весь необхідний комплекс мікроелементів і вітамінів для повноцінного і здорового зростання малюка.
Беллакт - дітки суміші Беллакт виробляються в Республіці Білорусь. Суміші « Беллакт » відповідають особливостям травлення і обміну речовин у дітей, задовольняють потреби малюка в основних харчових інгредієнтах та енергії, забезпечують повноцінний ріст і розвиток дитини.
Також в нашому інтернет-магазині Ви можете придбати йогуртні закваски відомої італійської марки Good Food. Закваски Гуд Фуд - це висока якість і широкий асортимент.
Закваски «Good Food»представлені в дев'яти різновидах: «Йогурт», «Наріне», «Біо ряжанка», «Біо кефір», «Сир», «симбіотиків», «Біфідо-комплекс», «Іммуналіс», «Йогурт фітнес».
Особливою популярністю серед мам і їхніх малюків користується бактеріальна закваска «Біфідо комплекс», яка рекомендована найменшим малюкам при введенні кисло-молочного прикорму. Перший йогурт із закваскою «Біфідо комлекс» містить 5 видів біфідо-і 2 види-лактобактерій, допомагає нормалізувати моторику кишечника і допомагає підтримувати нормальну роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє загальному зміцненню імунітету.
Інтернет-магазин «Агусік» робить процес покупок більш приємним, адже більше не потрібно витрачати дорогоцінний час ходячи по магазинах, а можна придбати все необхідне не виходячи з дому, а заощаджений час присвятити малюкові. Усетовари для дітей, включаючи дитяче харчування, памперси для дітей, дитячу косметику та багато іншого Ви можете придбати не виходячи з дому і отримати доставку до дверей своєї квартири. Більш того у нас розроблена гнучка система знижок і ми раді дивувати вас приємними покупками!