Засоби для миття посуду

Щоб тарілки та столові прибори сяяли чистотою, а з каструль легко відмивалися найскладніші забруднення, купуйте якісні засоби для миття посуду в «Агусіке»! У цьому розділі представлені засоби для ручного миття посуду і для миття у посудомийних машинах, а також додаткові товари для догляду за посудом — ополіскувачі та ароматизатори. Тут можна куп...

Щоб тарілки та столові прибори сяяли чистотою, а з каструль легко відмивалися найскладніші забруднення, купуйте якісні засоби для миття посуду в «Агусіке»! У цьому розділі представлені засоби для ручного миття посуду і для миття у посудомийних машинах, а також додаткові товари для догляду за посудом — ополіскувачі та ароматизатори. Тут можна купити еко засоби для миття посуду і овочів, порошки для чищення та антибактеріальні гелі, миюче для посуду 5 л .

Який засіб обрати для ручного миття посуду

Види засобів для ручного миття:

  • Рідини, гелі. Економічні, дають рясну піну, не дряпають поверхні. Гелями можна відмити жирний посуд навіть у холодній воді, але після очищення потрібно добре виполіскувати тарілки та каструлі. Приклад — миючий засіб Фейрі, антибактеріальний гель Сарма.
  • Порошки. Ефективні засоби для видалення складних забруднень. Порошками можна відчистити не тільки каструлі і сковорідки, а й раковину. Однак порошки через абразивні частинки здатні дряпати поверхні, також гранули порошку можуть забиватися в мікротріщини посуду та складно вимиватися. Приклад — порошок Гала.

Для дитячого посуду рекомендуємо обирати максимально натуральні засоби для миття — це можуть бути органічні рідини і гелі, японські засоби на основі 100% харчових компонентів (такими гелями можна мити не тільки пляшечки, а й овочі).

Яке миючий засіб вибрати для посудомийної машини

Для очищення тарілок та чашок в посудомойці не підійдуть звичайні гелі та порошки, потрібно використовувати спеціальні засоби з відповідною позначкою. Види засобів для миття в посудомийній машині:

  • Гелі. Легко розчиняються, швидко змиваються, підходять для будь-якого типу посуду.
  • Порошки. Добре розчиняються, справляються з багатьма видами забруднень.
  • Таблетки. Економічні, зручні у використанні (легко дозувати). Рекомендуються для довгих циклів миття, так як при короткому циклі можуть не встигнути розчинитися повністю. Бувають таблетки для посудомийки, які окрім миючого засобу містять ополіскувач, ароматизатор, пом'якшувач води.

Ополіскувачі та ароматизатори для посудомийної машини можна купити окремо і додавати їх за мірою необхідності. Ополіскувачі пом'якшують воду, додають посуду блиск, запобігають утворенню розводів і вапняного нальоту. Ароматизатори надають вимитим тарілкам і столовим приладам приємний аромат.

Миючий засіб для посуду з доставкою

«Агусік» піклується про ваш комфорт, тому пропонує купити засоби для миття посуду з доставкою в Києві та по всій Україні. В асортименті — тільки безпечні миючі засоби за чесними цінами, вся продукція з сертифікатами якості. Замовляйте, привеземо швидко — в Києві доставляємо щодня!

Less
Ще