"Ремедиа" Рисова каша, 200 г(021768) Збільшити

"Ремедиа" Рисова каша, 200 г(021768)

Remedia (Ремедиа)

1768

Новий

"Ремедиа" безмолочна Рисова каша з 4 місяців.

Детальніше

131,10 грн.

Інформація

Рис регулює діяльність кишечника дитини при нестійкому, схильному до розрідження стільці(діареї), є натуральним адсорбентом, тобто має дезинтоксикационными властивості. А так само містить вітаміни групи В і магній, необхідних для роботи нервової системи. Застосовується: для профілактики і лікування порушень з боку шлунково-кишкового тракту, при діареях(рідкому випорожненні); при OKИ(гострих кишкових інфекціях, що супроводжуються проносом), при ентероколітах, при метеоризмі(здутті живота), при синдромі блювоти і відрижки у дітей; в якості дієтичного харчування при гострих респіраторних захворюваннях, що супроводжуються проносом.

Рекомендується: дітям, схильним до алергічних реакцій. Можливе введення в якості першого прикорму.

Основні властивості:

- без цукру, без солі, без консервантів;

- містить селен сприяючий дозріванню імунної системи;

- містить залізо, яке перешкоджає розвитку анемії.

До складу каш "Ремедия" входять вітаміни і мінерали, додані за допомогою унікального процесу мікроінкапсуляції, який зберігає їх властивості. Організм дитини засвоює ці мікроелементи найщільніше, що відповідає його потребам.

Суху кашу "Ремедия" можна розчинити в дитячій молочній суміші, молоці, супі, соку або іншій будь-якій рідині. Рідина може бути холодною теплою, гарячіше, але не киплячою. Окріп сприяє утворенню грудочок.

Щоб подсладить кашу, можна додати виноградний цукор "Декстромед" виробництва "Ремедиа".

Характеристики

Тип кашіБезмолочна