Як обрати дитячу суміш?

Як обрати дитячу суміш?

Причин, чому грудне вигодовування стає неможливим, багато. А асортимент дитячих сумішей на ринку ще більший адаптовані та неадаптовані, звичайні та з лікувальним ефектом, суміші на основі коров’ячого або козячого молока. «Агусик» підготував для вас рекомендації, що допоможуть вам обрати добру суміш для дитини щиро сподіваємося, що наші поради стануть для вас навігатором серед безлічі дитячих сумішей.

Дитячі суміші для різного віку

Суміш обов’язково потрібно обирати відповідно віку дитини, адже в залежності від віку змінюються потреби організму дитини, та у складі суміші змінюються кількість вітамінів та мінералів. Звертайте увагу на те, що вказано на упаковці:

  •          «Pre» або «0» так позначають суміші для харчування недоношених дітей або немовлят з масою тіла нижче норми.
  •          «1» для малюків від народження до півроку.
  •          «2» для малюків від півроку до року.
  •          «3» для дітей, що старше 1 року.
  •          «4» такі суміші призначені для годування дітей від 1,5 років, але вони є не в кожній лінійці дитячого харчування.

Адаптована та неадаптована молочна суміш

Є молочні суміші 4 категорій:

  •          високо адаптовані;
  •          менш адаптовані;
  •          частково адаптовані;
  •          неадаптовані.

Ступінь адаптації суміші визначає, наскільки її склад наближений до складу грудного молока. Високо адаптовані молочні суміші найбільше наближені за складом до грудного молока, легко перетравлюються та засвоюються, дозволені для харчування дітей с перших днів життя.

Звичайна суміш та з лікувальним ефектом

Суміші можуть бути звичайними та лікувальними останні призначає виключно педіатр. Існують дитячі суміші проти закрепів, зригувань, для полегшення коліків, суміші для діток з алергичними захворюваннями. Наприклад, за наявності ризику алергії педіатр може призначити суміш Фрісолак гіпоалергенну, а якщо дитина багато зригує, то може допомогти антирефлюксна сухасуміш Humana AR.

Дитячі суміші на основі коров’ячого або козячого молока, безмолочні суміші

Більшість сумішей для годування малечі зроблена на основі коров’ячого молока, однак у деяких малюків виявляється непереносимість білків коров’ячого молока і в такому разі на поміч приходить суміші на козиному молоці наприклад, продукція торгових марок Ненні та Kabrita

Щоб вам було зручніше, ми підготували табличку-навігатор, яка допоможе не загубитися серед сотень найменувань дитячих сумішей. Неадаптовані суміші в таблицю ми не включали.


Наголошуємо, що це рекомендацій
на таблиця, яка створена для того, щоб полегшити батькам процес орієнтування в асортименті дитячих сумішейв інтернет-магазині «Агусик». Для остаточного вибору дитячої суміші треба звернутися до педіатра!