Пляшка для годування Avent Natural, 260 мл (8710103876397) Expand

Пляшка для годування Avent Natural, 260 мл (8710103876397)

Avent (Авент)

876397

New

Пляшка для годування Avent Natural, 260 мл
Кількість: 1 шт.
Вік: 0-12 місяців
Матеріал: Високоякісний поліпропілен.

Соска має 2 отвори

More details

247,54 грн.

More info

Пляшка для годування Avent Natural дозволяє поєднувати грудне вигодовування і докормы з пляшки, оскільки повністю імітує відчуття малюка під час годування грудьми. Таким чином, малюк з наслідку не відмовляється від материнських грудей і не випробовує дискомфорт при годуванні.
Широка шийка і кругла форма пляшки сприяє правильному захопленню - вона зручно розміщується в дитячих ручках, незалежно від положення.
Спеціальні пелюсточки і жолобки на поверхні соски роблять годування ще природнішим для малюка, а отвір оптимального розміру дозволяє йому пити, не докладаючи надто багато зусиль. Соска має антиколиковый клапан, який перешкоджає заковтування повітря, щоб малюк не страждав від кольок і газиков.
Не містить бісфенол А і повністю безпечна для здоров'я малюка.
Спосіб застосування : Перед кожним використанням, а також після нього, промивайте пляшку в теплому розчині дитячого мила чи засоби для миття дитячого посуду, це зручно робити з використанням спеціальної щіточки-йоршика для миття пляшок. Підходить для стерилізації шляхом кип'ячення, мікрохвильової або парової стерилізації.
У комплект з пляшкою входить силіконова соска Avent Natural повільного потоку.