Акція! Hipp. Безмолочна каша "Рисова" 4 мес+  (9062300126003) Збільшити

Hipp. Безмолочна каша "Рисова" 4 мес+ (9062300126003)

HiPP (ХиПП)

30402

Новий

Для дітей з 4-х місяців.
Продукт першого прикорму.

Детальніше

121,10 грн.

124,89 грн.

-3,79 грн.

Швидке замовлення

Доставка:

 • delivery iconНова Пошта.
  Замовлення вагою до 30 кг. від 3000 грн.
  доставимо Безкоштовно
 • delivery iconУкрпошта.
  Замовлення вагою до 30 кг. від 800 грн.
  доставимо Безкоштовно
 • delivery iconКур'єром по Києву.
  Замовлення від 500 грн доставимо за 20 грн.
  Замовлення від 2000 грн доставимо за 1 грн.
  Замовлення по Лівому берегу від 300 грн. доставимо за 1 грн.

Способи оплати:

 • payment iconПри отриманні
 • payment iconКарткою будь-якого банку
 • payment iconНа картку ПриватБанк
 • payment iconНа карту Монобанк

Інформація

Вік введення :

з 4 місяців

Склад: 100 % органічне рисове борошно, вітамін В1. Не звізьме глютен.

Переваги продукту :

Безмолочна органічна каша "Рисова" HiPP - це сухі пластівці з органічного рису, отримані за спеціальною технологією, які не вимагають варіння, а просто розводяться водою. Продукт низкоаллергенный, на основі органічного рису, який добре засвоюється, містить вітамін В1 для кращого функціонування нервової системи.

Рекомендації по використанню:

Безмолочна органічна каша "Рисова" HiPP може використовуватися як каша, а також як дієтичне харчування.

Вживання в якості каші.

Починайте давати кашу приблизно з 1 десертної ложки перед молочним годуванням. Поступово впродовж декількох днів збільшуйте кількість до вікової норми(у 4-5 місяців - 50-150 мл, 7-8 місяців - 150-170 мл, 9-12 місяців - 180-200 мл). Приведені об'єми є орієнтовними, необхідний об'єм каші залежить від віку початку введення прикорму і апетиту дитини.

Використання як дієтичне харчування.

Рисове борошно органічної каші "Рисової" НіРР виготовлена з рису особливого сорту і тому не лише легко засвоюється, але і робить закріплююча, загущувальна і обволікаюча дія. Тому органічну кашу "Рисову" НіРР використовують для дієтичного харчування при розладах травлення, які супроводжуються проносом, а також в якості загусника молочного живлення при схильності до відрижок.

Приготування:

Безмолочна каша

Закип'ятіть свіжу питну воду і охолодіть її до температури 50°C. Покладіть в тарілку приблизно 2 ст.л. сухої органічної каші "Рисової" НіРР. 100 мл кип'яченої води додайте до сухої каші і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші! Для приготування безмолочної каші з фруктами додайте невелику кількість низкоаллергенного фруктового пюре НіРР(наприклад, "Перше дитяче яблуко"), перемішайте.

Молочна каша

Приготування з молочною сумішшю.

Приготуйте 200 мл молочної суміші HiPP, або інший, до якої звикла дитина, як для питва з пляшки. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Рисової" НіРР. Додайте до сухої каші приготовану молочну суміш і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Приготування з молоком для більше старших дітей.

Закип'ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодите до 50°C. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Рисової" НіРР. Додайте до сухої каші приготоване молоко і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Каша для низкоаллергенного живлення.

Приготуйте 200 мл гіпоалергенної молочної суміші НіРР, як для питва з пляшки. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Рисової" НіРР. Додайте до сухої каші приготовану гіпоалергенну молочну суміш і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення необхідної густої консистенції. Перед годуванням дитини перевірте температуру каші! Для низькоалергенного живлення кашу можна також готувати на воді або на грудному молоці.

Умови зберігання :

Закритий пакет зберігаєте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°З до 25°С. Відкритий пакет(упаковку) щільно закривайте і бережіть в сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25°С. Вміст відкритого пакету використайте впродовж 3-4 тижнів.

Країна-виробник:

Хорватія

Характеристики

Вид каші Рисова
Тип безмолочная
Вік дитини 4+ m.
Вага 200 g.
Країна походження Хорватія