Nestle. Суміш NAN Гіпоалергенний 3, 400 р.(7613034080028) Збільшити

Nestle. Суміш NAN Гіпоалергенний 3, 400 р.(7613034080028)

Nestle (Нестле)

080028

Новий

Суміш "NAN® Гіпоалергенний 3"(з 12 місяців) - гіпоалергенна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його фізичного і розумового розвитку.
Виробник: Німеччина

Детальніше

292,00 грн.

Швидке замовлення

Доставка:

 • delivery iconНова Пошта.
  Замовлення від 3000 грн. доставимо Безкоштовно
 • delivery iconУкрпошта.
  Замовлення від 2000 грн. доставимо Безкоштовно
 • delivery iconКур'єром по Києву.
  Замовлення від 500 грн доставимо за 20 грн.
  Замовлення від 2000 грн доставимо за 1 грн.
  Замовлення по Лівому берегу від 300 грн. доставимо за 1 грн.

Способи оплати:

 • payment iconПри отриманні
 • payment iconКарткою будь-якого банку
 • payment iconНа картку ПриватБанк
 • payment iconНа карту Монобанк

Інформація

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.
Суміш "NAN® Гіпоалергенний 3" - гіпоалергенна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку. В той же час, допомагає зміцнити імунітет малюка і сприяє створенню основи для його здорового майбутнього. OPTIPRO® HA - це оптимізований, частково гидролизированный білковий комплекс, отриманий за спеціальною технологією, що дозволило значно понизити алергенний потенціал білків коров'ячого молока. Живі біфідобактерії BL допомагають зміцнити імунну систему Вашого малюка. Розумні ліпіди - це особливий жировий комплекс, створений відповідно до рекомендацій ведучих педіатричних асоциаций. Він багатий ненасиченими жирними кислотами, які відомі завдяки своєму позитивному довгостроковому впливу на здоров'я дитини. Розумні ліпіди також містять DHA і ARA(ДПНЖК), які відіграють важливу роль в становленні имунной системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору. Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.
Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері.
"NAN® Гіпоалергенний 3" призначений для годування здорових дітей з 12 місяців для заміни коров'ячого молока в раціоні дитини і не є замінником грудного молока.
Продукт виготовлений з сировини, зробленої спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників і ароматизаторів.
Склад: частково гидролизированный білок молочної сироватки, рослинні олії(пальмовий олеїн, низкоэруковое рапсова олія, соняшникова олія, олія з Mortiierella alpina), мальтодекстрин, суміш вітамінів і мікроелементів, риб'ячий жир, культура біфідобактерій(не менше 10 6 ЯКЕ/г), культура лактобактерій(не менше 10 6 ЯКЕ/г), S.Thermophilus не менше(1x105 ЯКЕ/г).

Характеристики

Властовості гипоалергенная (HA)
Серія(якщо є) Nan
Вид Сухая смесь
Вік дитини 12+ m.
Вага 4800 g.
Країна походження Німеччина