Nestle. NAN 2 Кисломолочний, 400 р.(583348) Збільшити

Nestle. NAN 2 Кисломолочний, 400 р.(583348)

Nestle (Нестле)

583348

Новий

Суміш "NAN® Кисломолочний 2"(з 6 до 12 місяців) - біоферментована кисломолочна суміш, яка забезпечує дитину усіма поживними речовинами, необхідними для оптимального зростання і розвитку.
Виробник: Швейцарія

Детальніше

237,00 грн.

Швидке замовлення

Доставка:

 • delivery iconНова Пошта.
  Замовлення вагою до 30 кг. від 3000 грн.
  доставимо Безкоштовно
 • delivery iconУкрпошта.
  Замовлення вагою до 30 кг. від 800 грн.
  доставимо Безкоштовно
 • delivery iconКур'єром по Києву.
  Замовлення від 500 грн доставимо за 20 грн.
  Замовлення від 2000 грн доставимо за 1 грн.
  Замовлення по Лівому берегу від 300 грн. доставимо за 1 грн.

Способи оплати:

 • payment iconПри отриманні
 • payment iconКарткою будь-якого банку
 • payment iconНа картку ПриватБанк
 • payment iconНа карту Монобанк

Інформація

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

Суміш "NAN® Кисломолочний 2" - біоферментована кисломолочна суміш, яка забезпечує дитину усіма поживними речовинами, необхідними для оптимального зростання і розвитку.

OPTIPRO® - це оптимізований по кількості і якості білковий комплекс, який міститься тільки в сумішах NAN®. Завдяки ньому дитина отримує рівно стільки білку, скільки треба для оптимального зростання і розвитку, не перевантажуючи незрілі органи. Біфідобактерії ВL - живі активні культури, які допомагають тренувати і зміцнювати імунну систему дитини.
ВІО - запатентований процес біоферментації, в результаті якого pH суміші знаходиться в діапазоні 4,75-4,9, що сприяє поліпшенню процесів травлення, підтримці здорової мікрофлори кишечника, а також захисту від кишкових інфекцій.Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням
Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Суміш "NAN® Кисломолочний 2" призначена для годування здорових дітей з 6 місяців в якості молочної складової раціону дитини разом з продуктами прикорму у випадках, коли грудне вигодовування неможливе і не може служити замінником жіночого молока впродовж перших 6 місяців життя. Продукт виготовлений з сировини, зробленої спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників і ароматизаторів.

Склад: знежирене молоко, мальтодекстрин, демінералізована сироватка, лактоза, рослинні олії(пальмовий олеїн, низкоэруковое рапсова олія, кокосова олія, соняшникова олія), крохмаль, фосфат кальцію, соєвий лецитин, цитрат кальцію, хлорид калію, цитрат натрію, вітаміни, карбонат магнію, таурин, сульфат цинку, сульфат заліза, інозитол, культура біфідобактерій(не менше 106 ЯКЕ/г), L- карнитин, сульфат міді, йодид калію, біотваней, селенат натрію. Виготовлено з використанням сухої молочної сироватки.

Характеристики

Серія(якщо є) Nan
Вид Сухая смесь
Вік дитини 6+ m.
Вага 400 g.
Країна походження Швейцарія