Акція! HIPP. Пюре "Перше дитяче яблуко", 125 г(9062300134176) Збільшити

HIPP. Пюре "Перше дитяче яблуко", 125 г(9062300134176)

HiPP (ХиПП)

4233-02

Новий

Фруктове пюре HIPP "Перше дитяче яблуко" для дітей з 4-х місяців.

Детальніше

35,30 грн.

44,16 грн.

-8,86 грн.

Інформація

Вік введення :

з 4 місяців

Склад:органічні яблука 100%.

Переваги продукту :

"Перше дитяче яблуко" - це органічне фруктове пюре, гомогенізоване, низкоаллергенное, однокомпонентне, без додавання цукру, не містить глютен, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів, без загусників - при розшаруванні перемішайте, проносить стілець, без ГМО.

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP і застосування до них суворіших вимог порівняно з вимогами законодавства Європейського Союзу відносно органічних продуктів.

ORGANIC. Органічний продукт. На етикетці розміщений європейський і власний органічні знаки, кодовий номер органу, який зробив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини і/або органу, який зробив сертифікацію органічної продукції.

Рекомендації по використанню:

Перед початком вживання потрібна консультація лікаря. Можлива підвищена чутливість до інгредієнтів продукту. Візьміть необхідну кількість пюре(не використайте металеву ложку), підігрійте і перевірте температуру. Починайте з 1 ч. ложки і поступово збільшуйте кількість(у 4-6 міс. - 40-60 г у день, у 7-12 міс. - 70-125 г у день, старшим дітям - по потребі).

Приготування: Пюре готове до вживання.

Умови зберігання : Непочату баночку зберігаєте при температурі від 3°З до 25°С. За відсутності бавовни під час першого відкриття баночки і за наявності ушкоджень продукт вживати не можна. Відкриту баночку бережіть в холодильнику і використайте в течії 3-х днів.

Зтрана-производитель:

Угорщина

Характеристики

Вид пюреФруктове пюре