Kidigo. Детский комплекс Дача (11015) Expand

Kidigo. Дитячий комплекс Дача(11015)

Kidigo

11015

New

80 200,00 грн.

More info

Дитячий Комплекс - це краще рішення для дозвілля вашої дитини на дачі. Дитячі комплекси KIDIGO™ призначені для усієї сім'ї, вони розвивають розумові і фізичні здібності і підтримують гарний настрій вашої дитини в течії цілого дня. Дитячі комплекси для Дачі відмінно впишуться у ваш садовий інтер'єр. Батьки повинні будуть оцінити високу якість матеріалів, які ми використовуємо для виготовлення елементів.

Експлуатація виробу


Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.


Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг


Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.


Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.

Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, в дворах, в дошкільних і шкільних установах, а також на приватних ділянках.Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу.Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходитися і/або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях.В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

5,5х5.49х4. 2