Kidigo. Детский комплекс Заманчивый (11064) Expand

Kidigo. Дитячий комплекс Принадний(11064)

Kidigo

11064

New

57 200,00 грн.

More info

Дитячий Комплекс - це краще рішення для дозвілля вашої дитини на дачі. Дитячі комплекси KIDIGO™ призначені для усієї сім'ї, вони розвивають розумові і фізичні здібності і підтримують гарний настрій вашої дитини в течії цілого дня. Дитячі комплекси для Дачі відмінно впишуться у ваш садовий інтер'єр. Батьки повинні будуть оцінити високу якість матеріалів, які ми використовуємо для виготовлення елементів.

Експлуатація виробу

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.


Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг


Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.


Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дачних ділянках, в дворах, на приватних ділянках. Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендується зона в радіусі якої заборонено розміщувати інші вироби.Радіус цієї зони складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а так само використання її в інших цілях. В цілях безпеки ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини

Розмір виробу в собраном виді

4,3x2,2x3,95