Kidigo. Элемент к детскому комплексу Стена (0113) Expand

Kidigo. Елемент до дитячого комплексу Стіна(0113)

Kidigo

0113

New

10 050,00 грн.

More info

Додаткові елементи дозволяють швидко і легко розширити ігрові майданчики, їх можна додавати до будь-якого комплексу. Дитячі комплекси KIDIGO™ призначені для усієї сім'ї, вони розвивають розумові і фізичні здібності і підтримують гарний настрій вашої дитини в течії цілого дня.

Елемент Стена може бути приєднаний до будь-якого комплексу для Дачі компанії KIDIGO™.


Експлуатація виробу


Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.


Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг


Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.


Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дачних ділянках, в дворах, на приватних ділянках. Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендується зона в радіусі якої заборонено розміщувати інші вироби. Радіус цієї зони складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або инным конструктивним елементам не призначеним для цього, а так само використання її в інших цілях. В цілях безпеки ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

2,4х2, 4х2, 2