Kidigo. Детский комплекс Ласточка, высота горки 1,5 м (11704) Expand

Kidigo. Дитячий комплекс Ластівка, висота гірки 1,5 м(11704)

Kidigo

11704

New

52 310,00 грн.

More info

Багатофункціональний дитячий комплекс з качелькой для дитячих майданчиків. Чудово підійде для вашого будинку або дачі.

Комплектація дитячого комплексу "Ластівка"

Багатофункціональний дитячий комплекс складається з платформи і вежі, лазалки-лианы, дитячої гірки і гойдалки( на гнучкій або жорсткій підвісці за бажанням замовника).

Комплекс, за бажанням замовника, може комплектуватися додатковими спортивними елементами.

Експлуатація виробу

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.Вага користувача не повинна перевищувати 80 кгРекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.


Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, в дворах, в дошкільних і шкільних установах, а також на приватних ділянках. Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходитися і/або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях. В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

3,92х3, 79х3, 45