Nordic. Вівсяні пластівці, 500 р.(838409) Expand

Nordic. Вівсяні пластівці, 500 р.(838409)

Nordiс (Нордик)

8409

New

"Nordic" Вівсяні пластівці не містять консервантів, ароматизаторів і барвників. Технологія приготування пластівців дозволяє зберегти усі корисні властивості цілісного зерна.

More details

44,00 грн.

More info

Овес - найбагатіший вітамінами злак. Він відомий з часів Плінія і Гіппократа. Спрадавна блюда з вівсянки входили в раціон древніх германців, скандинавів і галлів. На сході, в Тібеті до цього злака відносилися з великою повагою і вважали, що люди, що регулярно вживають вівсянку, стають здоровими, міцними і витривалими. Також невипадково вівсяна каша - неодмінна складова традиційного англійського сніданку.

Вівсяна крупа багата білками, вуглеводами, калієм, фосфором, цинком, фтором, йодом, провітаміном A, вітамінами групи В. Пластівці вівсянки містять майже усі необхідні людині корисні амінокислоти і мікроелементи, включаючи залізо і ефірні олії.

Усі блюда з вівса утворюють відвари, що мають обволікаючі властивості, що захищає шлунок від роздратування і дії трудноперевариваемой їжі. Додавання у вівсяну кашу лимона і різних солодощів робить її особливо корисною і смачною.

Data sheet

Тип кашіБезмолочна