Nestle. NAN 1 Кисломолочний, 400 р.(7613031583362) Збільшити

Nestle. NAN 1 Кисломолочний, 400 р.(7613031583362)

Nestle (Нестле)

583362

Новий

Суміш "NAN® Кисломолочний 1"(з 0 до 6 місяців) - біоферментована кисломолочна суміш, яка забезпечує дитину усіма поживними речовинами, необхідними для оптимального зростання і розвитку.
Виробник: Швейцарія

Детальніше

229,00 грн.

Швидке замовлення

Доставка:

 • delivery iconНова Пошта.
  Замовлення вагою до 30 кг. від 3000 грн.
  доставимо Безкоштовно
 • delivery iconУкрпошта.
  Замовлення вагою до 30 кг. від 550 грн.
  доставимо Безкоштовно
 • delivery iconКур'єром по Києву.
  Замовлення від 500 грн доставимо за 20 грн.
  Замовлення від 2000 грн доставимо за 1 грн.
  Замовлення по Лівому берегу від 300 грн. доставимо за 1 грн.

Способи оплати:

 • payment iconПри отриманні
 • payment iconКарткою будь-якого банку
 • payment iconНа картку ПриватБанк
 • payment iconНа карту Монобанк

Інформація

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

Суміш "NAN® Кисломолочний 1" - біоферментована кисломолочна суміш, яка забезпечує дитину усіма поживними речовинами, необхідними для оптимального зростання і розвитку.
OPTIPRO® - це оптимізований по кількості і якості білковий комплекс, який міститься тільки в сумішах NAN®. Завдяки ньому дитина отримує рівно стільки білку, скільки треба для оптимального зростання і розвитку, не перевантажуючи незрілі органи. Біфідобактерії ВL - живі активні культури, які допомагають тренувати і зміцнювати імунну систему дитини.ВІО - процес біоферментації, в результаті якого pH суміші знаходиться в діапазоні 4,75-4,9, що сприяє поліпшенню процесів травлення, підтримці здорової мікрофлори кишечника, а також захисту від кишкових інфекцій. Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері.
Суміш "NAN® Кисломолочний 1" призначена для годування здорових дітей з народження, коли грудне вигодовування неможливе. Продукт виготовлений з сировини, зробленої спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників і ароматизаторів.
Склад: демінералізована сироватка, лактоза, рослинні олії(пальмовий олеїн, низкоэруковое рапсова олія, кокосова олія, соняшникова олія), знежирене молоко, крохмаль, мальтодекстрин, цитрат кальцію, соєвий лецитин, цитрат калію, хлорид магнію, вітаміни, хлорид натрію, L- феніаланін, хлорид кальцію, таурин, L- гістидин, сульфат заліза, сульфат цинку, інозитол, культура термофільних бактерій(не менше 107 ЯКЕ/г), культура біфідобактерій(не менше 106 ЯКЕ/г), L- карнитин, сульфат міді, йодид калію, сульфат марганцю, біотваней, селенат натрію. Виготовлено з використанням сухої молочної сироватки.

Характеристики

Серія(якщо є) Nan
Вид Сухая смесь
Вік дитини 0+
Вага 400 g.
Країна походження Швейцарія