HiPP. Детская сухая молочная смесь HiPP Combiotiс 3, 10 мес+ 750 г (2454) Expand

HiPP. Дитяча суха молочна суміш HiPP Combiotic 3(12 m+) 900 г, карт. уп. (9062300138792)

HiPP (ХиПП)

2446

New

Країна виробник: Німеччина

More details

499,00 грн.

More info

HiPP Combiotic 3 - для здорового зростання і розвитку. На основі останніх наукових досліджень грудного молока наукові експерти HiPP по дитячому харчуванню розробили нове покоління молочних сумішей HiPP Combiotic з пробіотиками і пребиотиками, які найбільш відповідають потребам дитини в повноцінному харчуванні.

HiPP Combiotic 3 має унікальний захисний комплекс за зразком грудного молока:

 • Пробіотики - пробіотичні культури лактобактерій L. Fermentum hereditum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини і підтримують здорове травлення
 • Пребиотики - харчові компоненти, які входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків і власної мікрофлори кишечника
 • Омега-3 і Омега-6 - суміш незамінних жирних кислот, подібних жирних кислот грудного молока, які потрібні для розвитку мозку і зору дитини
 • Нуклеотиди - речовини, які входять до складу грудного молока і важливі для зміцнення імунітету
 • Вітаміни, залізо і кальцій - для забезпечення гармонійного розвитку дитини

HiPP Combiotic 3 не містить: глютену, цукру і емульгаторів. Згідно європейських і українських законодавчих вимог до дитячого харчування, Combiotic 3 виготовляється без барвників, без консервантів, без ароматизаторів, без генетично модифікованих компонентів(без ГМО).

Основою молочних сумішей HiPP Combiotic являється сертифіковане органічне молоко.

Гарантія HiPP по використанню органічної молочної сировини:

 • Органічне молоко, яке є основою молочних сумішей HiPP Combiotic, отримане згідно з положеннями Закону ЄС про органічне виробництво. Це означає, що корови пасуться на відкритих пасовищах і отримують тільки натуральні корми - траву, сіно і зерно, вирощені без хімічних добрив і пестицидів. Використання ГМО, кісткового борошна, стимуляторів зростання тварин і профілактичне застосування антибіотиків на органічних фермах строго заборонене.
 • Органічне походження молока в молочних сумішах HiPP Combiotic підтверджене Сертифікатом незалежного контролюючого органу(на етикетці розміщений кодовий номер органу, що здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини і/або органу, що здійснив сертифікацію органічної продукції).

Особливості приготування :

Неправильне приготування і довготривале зберігання готової до вживання молочної суміші може пошкодити здоров'ю Вашої дитини із-за можливості розвитку небажаних бактерій. Тому завжди готуйте свіжу молочну суміш перед годуванням.

 • Крок 1. Помийте руки. Перед приготуванням молочної суміші простерилизуйте пляшку і соску для годування.
 • Крок 2. Закип'ятіть свіжу питну воду і охолодіть її до температури 40°C.
 • Крок 3. Вилийте підготовлену воду в пляшку для годування.
 • Крок 4. Наповніть мірну ложку сухою сумішшю, зніміть надлишок тупим краєм чистого ножа або за допомогою коригувальника наповнення мірної ложки на упаковці. Висипте рекомендовану кількість суміші в пляшку для годування.
 • Крок 5. Закрийте пляшку і ретельно струсіть.
 • Крок 6. Охолодіть готову молочну суміш до температури годування(приблизно 37°C). Перевірте температуру!

Важливо! Будь ласка, використайте для приготування молочної суміші тільки рекомендовану температуру: до 40°C, щоб запобігти ушкодженню пробіотиків(лактобактерій). При використанні води з колодязів і каптажних(технічних) джерел для приготування дитячого харчування. Через відсутність емульгаторів при приготуванні суміші допустиме утворення піни. Розлучену суміш слід використати впродовж однієї години.

Умови зберігання :

 • Нерозкритий пакет/упаковку зберігаєте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°C до 25°C, і уникайте перепаду температур.
 • Початий пакет/упаковку щільно закривайте і бережіть в сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, максимально 25°C і використайте впродовж 3 тижнів.

Рекомендації по застосуванню:

 • з 10 місяців життя після суміші HiPP Combiotic 2 як ситніше живлення для задоволення зростаючих потреб дитини в поживних речовинах, вітамінах і мікроелементах
 • як заміна будь-якої іншої суміші для подальшого годування здорової дитини з 10 місяців
 • для приготування молочних каш в якості молочної основи

Склад:
знежирене органічне молоко(від органічного виробництва), рослинні олії(соняшникове, низкоэруковое рапсове, пальмоядровий олеїн), лактоза, порошок частково демінералізованої молочної сироватки, мальтодекстрин, пребиотики(галактоолигосахариды з лактози), кальцію карбонат, натрію хлорид, натрію цитрат, вітамін C, екстракт ванілі, магнію карбонат, залоза лактат, L- триптофан, кальцію гідрофосфат, цинку сульфат, калію хлорид, пробіотики(молочнокислі лактобактерії L.fermentum hereditum), нуклеотиди(уридин-монофосфат, цитидин-монофосфат, аденозин-монофосфат, инозин-монофосфат, гуанозин-монофосфат), ніацин, пантотенова кислота, міді сульфат, вітамін E, вітамін D, вітамін B6, вітамін B1, вітамін A, вітамін B2, калію йодид, марганцю сульфат, фолієвий кислота, вітамін K, селен, біотвань, вітамін B12