Pets & Robo Alive. Интерактивная мягкая игрушка Pets Alive - Хомячок (6900006573680) Expand

Pets & Robo Alive. Інтерактивна м'яка іграшка Pets Alive - Хом'як(6900006573680)

Pets & Robo Alive

9504

New

Маленький пухнастий Хом'як з колекції Pets Alive з неймовірно м'яким хутром не залишить нікого байдужим. Включіть його, і маленький хом'як почне бігати і кидатися, як справжній.Милий і пухнастий Хом'як стане джерелом гарного настрою на увесь день!Неймовірно м'яке хутро, приємне на дотик.У асортименті 4 Хом'яки. Зберіть усіх!

More details

185,00 грн.

185,00 грн. per

More info

Плоди авокадо мають грушовидну форму, жорстку шкірку і темно-зелений колір. Вони широко використовуються в кулінарії і медицині завдяки своїм відмінним якостям. М'якуш плоду авокадо має зелений колір і маслянисту структуру, містить достатню кількість жиру. У центрі плоду знаходиться велике сім'я.

Авокадо елітний - особливий сорт авокадо. Цей плід має грушовидну форму з шкіркою темно-зеленого кольору і приємним на смак м'якушем. Авокадо елітний прекрасно підходить для приготування салатів, гарнірів, супів, закусок, бутербродів і соусів. Його часто використовують у вегетаріанських блюдам в якості замінника яєць або м'яса.

Data sheet

Особливості, примітки1 батарея LR44 в комплекті
ГарантіяГарантія не поширюється
Вік дитиниВід 3 років
Країна походженняСША

Brand

История бренда: Pets & Robo Alive – интерактивные игрушки для детей, которые разрабатывает компания Zuru. Это невероятно реалистичные игрушки, игра с которыми принесет массу радости и удовольствия, подарит веселье и праздник, научит ребенка быть внимательным, терпеливым и заботливым. В ассортименте: • Интерактивная игрушка Robo Alive - Огненный и Снежный дракон! Высокая детализация, роботизированные движения, устрашающий реалистичный рев и светодиодные эффекты. • Интерактивная игрушка Pets Alive - Единорог в домике. Имеет волшебные способности и роскошную гриву. Любит танцевать под собственную музыку и полакомиться морковкой. Реагирует на прикосновение и на голос. Каждый персонаж отличается яркой расцветкой и индивидуальным характером.